Wypożyczalnia wynajem łóżek rehabilitacyjnych Warszawa

Wypożyczalnia wynajem łóżek rehabilitacyjnych, Warszawa

Tel. 517 485 940

 

BECK – ORTO pomagamy w problemach.

Nasza firma Beck – Orto funkcjonuje na rynku od ponad 5 lat. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się na terenie województwa mazowieckiego, w powiecie legionowskim. Naszą najważniejszą pozycją w ofercie jest łóżko, łóżka rehabilitacyjne Warszawa. Ze względu na lokalizację szczególnie zainteresowani jesteśmy współpracą na terenie centralnej Polski. Jednakże, charakter naszej działalności, która realizowana jest w formie sklepu internetowego umożliwia nam dystrybucję produktów na terenie całego kraju.
Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym i ortopedycznym BECK-ORTO oferuje wysokiej jakości, bezpieczne rozwiązania dla osób wymagających wsparcia, po urazach, przebytym leczeniu oraz z trwałymi schorzeniami.

W ramach oferty prowadzimy sprzedaż i dystrybucję łóżek rehabilitacyjnych. Jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony towar w 24 godziny od chwili zamówienia w obrębie stolicy oraz okolic (zamówienia prosimy składać do 11:00). Na pozostałym obszarze kraju czas oczekiwania wynosi do kilku dni roboczych.

Sprzedajemy oraz wynajmujemy sprzęt ortopedyczny. Zapewniamy także darmową pomoc rehabilitacyjną na miejscu. Udzielamy również wstępnych konsultacji pilęgnacyjno-rehablilitacyjnych na telefon lub osobiście. Z chęcią pomożemy przy załatwianiu dofinansowania z Funduszu Zdrowia i PFRON.
Nowoczesne łóżka rehabilitacyjne Warszawa posiadają konstrukcję, która zwiększa komfort osób narażonych na długotrwałe leżenie, jak też umożliwia łatwiejszą pielęgnację dla ich opiekunów. Mebel zaopatrzony jest w elektryczne sterowanie poziomem wysokości oraz kątem nachylenia części podpierającej plecy. Łóżka wyposażone są w praktyczne kółka, które umożliwiają łatwiejszy transport chorej osoby, zaś system blokowania zapewnia stabilność oraz bezpieczeństwo. Mebel posiada także boczne barierki po obu stronach, które podniesione pełnią rolę bariery zabezpieczającej, a razie potrzeby mogą być obniżane. Zapewniają ochronę dla pacjenta przed ewentualnym wypadnięciem z łóżka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *